Nowa kolekcja Pikeur Wiosna/Lato 2015!

0 Komentarzy

Najnowsza kolekcja Pikeur Wiosna/ Lato 2015 jest skierowana do ludzi kochających jazdę konną, czerpiących z niej maksimum przyjemności. Żywe kolory, które możemy znaleźć w kolekcji dodadzą nam energii na kolejne treningi. Miłośnicy klasycznych, stonowanych kolorów również nie poczują się zawiedzeni. Dostępne są modele granatowe, szare czy białe w różnych wariantach z wzorami i krojami.

Pik3

Na chłodniejszą wiosnę polecamy ciepłe kamizelki i kurtki przejściowe, które doskonale ochronią nas przed chłodem. Ważna jest również ochrona głowy, przez którą ucieka najwięcej ciepła oraz szyi. Końcówka wiosny jest okresem szczególnie niebezpiecznym, ponieważ wtedy występuje najwięcej zachorowań. Musimy się szczególnie pilnować i dbać o nasze zdrowie, aby nie opuścić żadnego treningu. Pikeur zadbał o swoich klientów uzupełniając ofertę o czapki i apaszki.

Pik2

Okres letni charakteryzuje się wyższymi temperaturami, dzięki którym możemy szaleć w koszulkach. Pikeur oferuje żywe kolory, idealne na upalne dni. Przewiewna struktura materiału choć w części pozwoli ulżyć ciężkim treningom. Tak jak w zimne, wietrzne dni tak i w lecie musimy pamiętać o ochronie głowy. Zbyt długie przebywanie na słońcu, może się skończyć udarem. Pikeur, ponownie wyszedł na przekór wszelkim trudnościom, oferując czapki z daszkiem. Pamiętajmy również o piciu wody, dzięki której uzupełnimy nasze płyny.

Zapraszam do przejrzenia galerii, pełnej oferty Kolekcji Pikeur Wiosna/Lato 2015.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *