FINAL SALE 50%

5 Najgorętszych Trendów tej Jesieni

0 Komentarzy

Jesteś gotowa na jesień? Interesuje Cię co brzmi w jeździeckim świecie? Want It Have It przedstawia 5 najgorętszych trendów tej jesieni. Patrząc wstecz w historii, jeździectwo było pełne wtapiających się w tło ubrań. Teraz wszystko się zmienia. Każdy z nas chce odznaczyć się swoją indywidualnością, ulubionymi barwami i stylem.

Na każdym treningu doskonalimy nasze umiejętności. Nawet, jeśli z pozoru wydaje nam się, że stoimy w miejscu. Powinniśmy dokładać wszelkich starań na każdym jednym, bo to dzięki nim jesteśmy coraz bliżej doskonałości. Zadbajmy również o nasz wygląd 😉

Przedstawiam 5 najgorętszych trendów tej Jesieni ;).

CZAPRAK BIGSQUARE CLASSIC SPORTS W15

Nie ma takiej osoby na świecie, która twierdziłaby, że ma zbyt dużo czapraków. Piękny czaprak Eskadrona Bigsquare Classic na treningi. Kolorystyka idealnie pasuje do jesiennej palety barw. Do kompletu owijki i można ruszać na podboje ujeżdżalni.

Kto z nas nie kocha słodko wyglądających koni z podszytymi kantarami? Kantar Sheep Skin Eskadrona jest podszyty owczą wełną, dzięki czemu nasz podopieczny się nie obetrze. Dodatkowo jest odporny na rozdarcia, dzięki czemu długo nam posłuży.

 CZAPKA DWUSTRONNA UNISEX W15

Dwustronna czapka z Pikeur’a ochroni naszą głowę w trakcie chłodów. Udowadnia nam również, że podążanie za modą może być również komfortowe ;).

PASEK Z CEKINAMI W15

Nikt z nas nie lubi opadających bryczesów ;). Unikalny pasek z cekinami Pikeur’a, pozwoli nam się wyróżnić i nie pozwoli Waszym bryczesom opaść.

KURTKA PUCHOWA OSANA DAMSKA W15

W puchowej kurtce Pikeur’a z “lwią grzywą” na pewno nie zmarzniecie ;). Idealnie pasuje do dwustronnej czapki.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *