Sklep jeździecki Equishop

6 absolutnie nowych jeździeckich produktów

0 Komentarzy

Ostatnio pojawiło się parę interesujących pozycji w naszych sklepach. Zebrałam kilka, na które warto zwrócić uwagę.

Oficerki Mountain Horse Sovereign High Rider HC

Oficerki z najnowszej kolekcji Harmony™ Mountain Horse. Wykonane z skóry bydlęcej z technologią MH Flexnotch™. Mają kilka fajnych wariantów wyglądu, m.in. z materiałem canvas. Klasyczne, dostępne w kolorze czarnym i brązowym.

Czaprak HKM LG Paris Flowe Allower

Jesień zbliża się wielkimi krokami, czapraki HKM Lauria Garelli z pewnością nawiązują kolorystycznie do tej pory roku ;). Akcentem wyróżniającym je spośród wielu czapraków jest motyw kwiatowy. Posiadają wypełnienie piankowo-watowe, paski do przystuł, dobrze wchłaniają pot.

Pokrowiec na iPad Kingsland

IPad w pobliżu koni i wszystkiego co jest z nimi związane jest w dość dużym niebezpieczeństwie. Piach, uwielbienie naszych czterokopytnych do strącania, wszelkiego rodzaju zarysowania są mu niestraszne w pokrowcu. Czemu by go nie trzymać w jednym i to z logiem naszej ulubionej firmy jeździeckiej? ;).

 

Tshirt Amelia Spooks

Bawełniana koszulka w sam raz na treningi. Fajny design i koronki przy rękawach. Nic dodać, nic ująć ;).

Absorbine Miss Mitt

Rękawica dla osób, które dbają o dłonie ;). Chroni je przed środkami pielęgnacyjnymi do siodeł, sierści itp. Oszczędzi też nasze nogi, bo odpadnie nam chodzenie do umywalki po użyciu jakiegokolwiek środka.

Bluza Kingsland Amethyst

Dobre rozwiązanie dla osób nie lubiących marznąć. Podszewka z włókna szczotkowanego ogrzeje nas w każdą niepogodę ;). Kryształki na kapturze i wykończenie satynową wstążką zadowolą wszystkie gusta.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *