Sklep jeździecki Equishop

Bryczesy Animo

0 Komentarzy

Dlaczego bryczesy Animo

Ok, każdy z nas zdaje sobie sprawę, że bryczesy Animo są na topie. Co zatem sprawia, że są tak lubiane i popularne? Zapewne metalowe ćwieki oraz krótki lej AGS. Te silikonowe paski zapewniają nam doskonałą przyczepność w każdej sytuacji. Temu kto ma na sobie bryczesy animo nie straszne są wesołe baranki wierzchowców ;). To niespotykane rozwiązanie zwraca również uwagę swoim wyglądem. Nadaje charakteru z pozoru zwyczajnym bryczesom a każdy z nas ceni sobie indywidualność.

Dodatkowo mam dobrą wiadomość dla wielbicieli Madonny. Gwiazda wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie w nowych bryczesach marki Animo. W opisie zachwyca się nad ich zaletami.


image.jpg

 

Zalety 

Animo wyeliminowało jedno z bardziej kłopotliwych miejsc. Za pomocą anatomicznej konstrukcji udało im się zlikwidować szwy przy zgięciu kolan. Plusem jest również rozciągliwa wstawka u dołu nogawki. Dzięki niej unikniemy choćby kołtuna owiniętych rzeczy wokół nogawki wyjmując pranie.

Dla tych, którzy się jeszcze nie przekonali do bryczesów Animo, polecam obejrzenie ich reklamy na YouTube. Naprawdę, to tylko 60 sekund!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *