Sklep jeździecki Equishop

CSI2* Zielona Góra 2022

0 Komentarzy

Emocje związane z finałem Cavaliady 2022 jeszcze nie opadły, a w kalendarzu zawodów zbliża się kolejny obowiązkowy przystanek dla zawodników i publiczności, czyli CSI2* Zielona Góra 2022. W dniach od 21 do 24 kwietnia rozgrywane będą zawody międzynarodowe w skokach przez przeszkody w czterech kategoriach: CSI2*, CSI1*, CSI młodych koni oraz CSI Dzieci kategorii B.

Zawody będą emocjonującym wydarzeniem, a punkty z dwóch konkursów zostaną zaliczone do światowego rankingu FEI. Będą to rozgrywki o wysokości 145 cm – sobotni Memoriał Pauliny Kopacz oraz niedzielne Grand Prix z rozgrywką. Na zawodników czekają wysokie nagrody pieniężne, a łączna pula nagród wynosi 333 000 zł!

Poza konkursami Grand Prix podczas wydarzenia odbędą się zawody w innych kategoriach, a będą to między innymi konkursy: dla koni 5-letnich (110/115 cm), dla koni 6-cio oraz 7-letnich (130/135 cm), Małej oraz Średniej Rundy, Elite Tour, a także konkursy dzieci na wysokości 115/120 cm.

Zawody w Drzonkowie odbędą się po raz trzeci, a współorganizowane są przez Klub Sportowy Jumping Events, WOSiR Drzonków i Tarant Events.

Polski Związek Jeździecki opublikował już propozycję zawodów i otworzył panel zgłoszeniowy dla zawodników chcących wziąć udział w zawodach i jednocześnie przypomina o wymogu posiadania aktualnej licencji FEI dla konia i jeźdźca na rok 2022.

Wszystkie dokumenty oraz propozycje zawodów dostępne są na oficjalnej stronie PZJ.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *