Sklep jeździecki Equishop

Damski kask do jazdy konnej

0 Komentarzy

Kask do jazdy konnej posiadać powinien a właściwie musi każdy, kto jeździ konno. O głowę i jej bezpieczeństwo należy dbać. W końcu mamy ją tylko jedną 🙂 Kasków na rynku dostępnych jest wiele. Zdecydowanie należy się skupić na tych, które posiadają normy i certyfikaty, bo taki kask do jazdy konnej daje nam gwarancję bezpieczeństwa. Oczywiście produkty posiadające atesty są droższe ale cena tutaj idzie w parze z jakością. Dlatego warto zainwestować w nawet najprostszy (bez zdobień) kask do jazdy konnej ale renomowanej firmy niż pięknie zdobiony ale bez atestów.  Jeśli już wyselekcjonujemy grupę kasków posiadających owe normy i certyfikaty można przystąpić do części zdecydowanie przyjemniejszej czyli wyboru modelu a właściwie skupić się na tym co cieszy nasze oko.

Od jakiegoś czasu producenci kasków jeździeckich postanowili zrobić ukłon w stronę kobiet jeżdżącym konno i dodać swoim produktom szyku. Zaczęto stosować różne rodzaje skór jako wykończenia orz kamieni Swarovski jako ozdoby.  Te kaski wyglądają bardzo efektownie. Mając na uwadze różne potrzeby i preferencje świata jeździeckiego stworzono też tak zwane damskie kaski z szerokimi rondami.

W tym temacie zdecydowanie wyróżniają się kaski od SAMSHIELD o wdzięcznej nazwie MISS SHIELD. jak wszystkie kaski SAMSHIELD  wersja damska oczywiście posiada normę bezpieczeństwa VG1, która uprawnia nas do startów w międzynarodowych konkursach praktycznie na całym świecie. To kaski które można w 100% zaprojektować według własnych upodobań dzięki urządzeniu jakim jest konfigurator kasków. krok pierwszy to wybór rodzaju skorupu (klasyczny SAMSHIELD czy wersja damska MISS SHIELD). Następnie wybieramy kolor – czerń, brąz lub granat i materiał czyli „plastik” a może zamsz czyli alcantara. Następie top – kryształki, skóra, gładki, wzorek – opcji jest dużo. na tworzeniu coraz to nowych kompozycji można spędzić na prawdę sporo czasu. Dodatkowo w kasku typu MISS SHIELD możemy sobie jeszcze wybrać jak ma wyglądać nasz frontal band. Jeżeli lubimy błyszczeć to kaski SAMSHIELD dają nam na prawdę wiele możliwości. jeśli preferujemy skromne kaski to również SAMSHIELD nas nie rozczaruje. To wszystko dzięki Samowi Maloige ( założycielowi firmy), który postanowił stworzyć maksymalnie bezpieczne kaski do jazdy konnej a za razem piękne i estetyczne.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *