Sklep jeździecki Equishop

Fenomenalny czaprak Eskadron

0 Komentarzy

Czapraki marki Eskadron zawojowały rynkiem jeździeckim i stały się niezwykle popularne wśród jeźdźców, zarówno rekreacyjnych, jak i tych uprawiających jeździectwo zawodowo.

Oferta marki jest szeroka i zawiera w swoich kolekcjach wiele produktów dla konia i jeźdźca, jednak czapraki Eskadron niewątpliwie są znakiem rozpoznawalnym tej marki.

Historia

Początkowo firma Piekur była nastawiona na produkcję odzieży jeździeckiej, takiej jak bryczesy, kamizelki czy odzież konkursowa, jednak z biegiem czasu firma zaczęła produkować na skalę przemysłową nie tylko odzież, ale również akcesoria dla konia.

Firma Pikeur odniosła wielki sukces sprzedażowy w 1977 roku i współdzieliła miejsce produkcji wraz z produktami i akcesoriami dla konia.

Eskadron ma swoją odrębną siedzibę od roku 1990. Marka musiała zmienić miejsce ze względu na coraz to większą popularność oraz stale rosnący nakład artykułów z najnowszych kolekcji.

Produkty

Eskadron w swojej ofercie posiada ochraniacze skokowe (skorupy), jak i miękkie ochraniacze ujeżdżeniowe, szeroką ofertę czapraków, owijki, kaloszki, nauszniki, torby na szczotki, derki dla konia, kantary, uwiązy oraz kilka produktów dla psów.

Kolekcje

Eskadron posiada wiele kolekcji, zarówno całorocznych, jak i okresowych z produktami limitowanymi. Firma Eskadron zawsze informuje o nowościach i nadchodzących promocjach, zatem warto jest być z firmą na bieżąco (np. na Instagramie).

W przypadku kolekcji okresowych, warto jest się spieszyć z zamówieniem interesującego nas produktu, ponieważ zamówienie brakujących produktów może okazać się niemożliwe.

Jakich kolekcji możesz wyczekiwać?

  • Classic Sports
  • Platinum
  • Platinum Pure
  • Heritage
  • Young Star
  • Ride.Eat.Sleep.Repeat
  • Next Generation

Czapraki Eskadron

Każdy większy sklep jeździecki (zarówno sklep stacjonarny, jak i sklep internetowy) posiada produkty marki Eskadron. Jest to jedna z najpopularniejszych firm jeździeckich (sprzęt dla koni i jeźdźców), która posiada wielu stałych klientów.

W kolekcji Eskadron Classic Sports znajdują się podstawowe kolory i czapraki z linii Cotton, czyli tej najbardziej znanej i najczęściej kupowanej.

Cottony poza kolekcją Classic Sports ukazują się również w okresowych kolekcjach w limitowanych kolorach.

Jednak nie samym Cottonem żyje człowiek 😉

Kolekcja Classic Sports jest najbardziej przystępna cenowo spośród wszystkich dostępnych kolekcji, jednak nie ma w niej miejsca na szaleństwo.

Jeżeli interesują Cię bardziej szalone kolory i wzory, to musisz sięgnąć po jedną z okresowych kolekcji Eskadron.

W ofercie znajdziesz również czapraki Eskadron typowo na zawody, strojne i eleganckie, jednak ich cena znacząco różni się od podstawowej wersji Classic Sports. Kolekcje Platinum i Platinum Pure, to bardzo eleganckie kolekcje w stonowanych kolorach.

Wyszukaj w ofercie interesujący Cię produkt i dołącz do fanów marki Eskadron!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.