Sklep jeździecki Equishop

Gala Derby na warszawskim Służewcu

0 Komentarzy

Już jutro, 3 lipca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbędzie się jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sezonu wyścigów konnych czyli Derby o Puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Wyścigom konnym nierozłącznie towarzyszy konkurs dla pań na najpiękniejszy kapelusz. Niedawno obchodziliśmy święto mody czyli Ladies Day podczas Crystal Cup na wrocławskich Parytnicach, gdzie Want Have It było patronem medialnym. Kolejne modne wydarzenie jest już jutro w Warszawie!

derby

GALA DERBY I PROGRAM GONITW

Gala Derby rozpoczyna się o godzinie 14.00. W tym roku rozegranych będzie 9 gonitw w tym gonitwa o Błękitną Wstęgę, rozgrywana w konkurencji trzyletnich koni (ogierów i klaczy) pełnej krwi angielskiej na dystansie 2400 m, o godzinie 17.45, gonitwa o Nagrodę Prezesa Totalizatora Sportowego na dystansie 2600 m, o godzinie 16.45, Memoriał Fryderyka Jurjewicza na dystansie 1600 m, o godzinie 18.30 oraz gonitwa o Nagrodę Novary, dystans 2000 m, godzina 19.00. Pełen Program Gonitw na stronie Toru Służewiec. Istnieje także możliwość oglądania transmisji gonitw online.

Bez tytdddułu

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZE KAPELUSZE

Jak co rok, jedną z głównych atrakcji Gali Derby jest Konkurs na Najpiękniejsze Damskie Nakrycie Głowy. Panie chcące wziąć udział w konkursie mogą rejestrować się już od godziny 14.00! Uroczyste wręczenie nagród nastąpi na padoku, po dekoracji zwycięzcy tegorocznej gonitwy Derby.

kapelusze

ATRAKCJE

Dla najmłodszych przygotowano specjalną strefę, w której będzie możliwość jazdy na kucykach, karuzeli, sprawdzenie się w rzucie podkową czy skoki na mini-bungee. Kibice będą mogli skorzystać z szerokiej oferty gastronomicznej food trucków na terenie toru.

fot. AKPA

fot. AKPA

BILETY
Obowiązują obecnie dwie strefy dla widzów:
Strefa B – hala kasowa Trybuny II wraz z zewnętrznymi trybunami
Strefa A – namiot na bieżni toru głównego
Bilet do strefy B w dniu Derby kosztuje 12 zł. Dzieci do 13 roku życia wchodzą na tor bezpłatnie.

Do zobaczenia w niedzielę w Warszawie!

Źródło: http://torsluzewiec.pl/

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *