Sklep jeździecki Equishop

Galopem Horse&Rider

0 Komentarzy

Słyszeliście już o najnowszej marce odzieży jeździeckiej? Bo my tak 😉

Stosunkowo niedawno wyszła pierwsza kolekcja Galopem Horse&Rider. Jak pewnie się domyślacie, jesteśmy nią zachwyceni. Całą kolekcję od początku do końca stworzyła autorka bloga Galopem.org.

Jak sama przyznaje na fanpage’u, nie było łatwo

Po drodze było sporo nieuczesanych pomysłów, prób, błędów i poprawek. Bardzo pomagali mi moi przyjaciele i bliscy, ogromnie wspierał mnie mąż i po swojemu pomagała mi córka, towarzysząc mi w hurtowniach, szwalniach i na spotkaniach, ale też dzielnie znosząc godziny spędzone przed kartką papieru, komputerem i na rozmowach z podwykonawcami.

12953191_488142421385529_1271706798_o

Właściwie kim ona jest? Młodą mama i zapaloną amazonką w jednej osobie. Od paru ładnych chwil dzieli się na swoim blogu relacjami z treningów, recenzjami książek, sprzętu oraz chwilami ze swojego życia. Jest właścicielką cudownego siwego Fabiana, którego możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej oraz w nagłówku.

Zapytaliśmy jej jak do tego doszło, że zdecydowała się na własną linię odzieżową

Gallopem Horse&Rider to takie moje dziecko – wyczekane i wymarzone. Sama od dziecka jeżdżę konno i konie od zawsze mi towarzyszą. Od czterech lat razem z Fabianem poszerzam swoje jeździeckie horyzonty, a idea własnej marki jeździeckiej tliła się we mnie od dawna.

Jak sama autorka przyznaje stworzenie Galopem H&R stało się połączeniem jej obu światów, jeździeckiego z modą (idealne rozwiązanie, prawda? 😉 ).

Ogromne przywiązanie do jakości, na którą składa się gatunek materiału, krój oraz sposób wykonania sprawia, że każdy szczegół został dopracowany w 100%. Jak sama projektantka podkreśla, zna swoje ubrania od pierwszej nitki. W modzie nie ma drogi na skróty, tak jak w pracy z końmi. Wszystko powstało w Polskich szwalniach, dzięki czemu mamy pewność, że wyszły z rąk pasjonatów.

 

W filozofię marki wpisuje się fakt, że to jak się ubieramy daje jasny komunikat innym ludziom. Staje się sposobem wyrażania  siebie. Ubrania Galopem H&R skierowane są dla ludzi, którzy darzą jazdę konną szczególną miłością. Wierzą w ciężką pracę, szanują konie i traktują jeździectwo jako sztukę. Sztukę, która daje wolność na końskim grzbiecie.

Jak mówi sama autorka

Seria Sense&Sensibility, która debiutuje jest właśnie o tej miłości do jeździectwa i o niej będą też kolejne projekty, które pojawią się, mam nadzieję, już wkrótce.

 

Mamy nadzieję, że marka rozwinie się pomyślnie i zobaczymy wiele następnych kolekcji;).

 

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *