Sklep jeździecki Equishop

Już jest! Zimowa kolekcja KINGSLAND 2014/15

0 Komentarzy

Już za chwilę rozpoczną się największe targi ze sprzętem jeździeckim w Spodze, ale już dzisiaj najwięksi producenci zaczynają odkrywać karty. Na pierwszy ogień tym razem pójdzie Kingsland, ze swoją zimową kolekcją.

Jak to zwykle bywa w przypadku zimowych kolekcji, także w tym roku dominować będą ciemne kolory w naszej garderobie. Nowa kolekcja norweskiego producenta sprzętu i odzieży jeździeckiej jest zdecydowanie bardziej stonowana od kolekcji letniej i dotyczy to nie tylko kolorów, ale także nadruków, haftów i rożnego rodzaju elementów ozdobnych. Taki zabieg sprawił, że całość prezentuje się dość luksusowo i elegancko. Przejdźmy jednak do meritum.

W kolekcji winter 2014 dominuje kolor granatowy (to akurat jest charakterystyczne dla Kingslanda), ale często przewijają się ciekawe kolory takie jak:

  • Blue wing teal (atramentowy),
  • Beige cinder (jasny beż),
  • Brown licorice (cynamonowy – bardzo ciekawy kolor, według mnie murowany hit tej kolekcji!)
  • Grey december sky (ciemny szary z melanżem)

Pomimo pewnych zmian, pozytywnie wpływających na odbiór marki, nie traci ona swojej tożsamości. Wystarczy rzut oka na kolekcję i od razu wiadomo, że po prostu musi pochodzić z Norwegii. Z nowinek technologicznych, warto wspomnieć o nowych polarach, a są nimi polary pasterskie oraz polary koralowe. Pierwszy stylizowany na znane wszystkim miłośnikom polskich gór – góralskie kufajki, oraz drugi – bardzo ciepły i niezwykle delikatny w dotyku. Są także bardzo funkcjonalne modele będące połączeniem polaru i nylonu, które jednocześnie ochronią nas przed wilgocią i chłodem.

W nowej kolekcji znalazło się więcej tzw. parek (przedłużanych kurtek), które są ostatnio bardzo modne na wybiegach.

To tyle tytułem wstępu. To już koniec sielankowego okresu wakacji, dlatego teraz pojawi się tu znacznie więcej wpisów. A więc cytując znane angielskie powiedzonko „stay tuned”, bo będzie tu bardzo wiele nowości!

Zapraszam do przeglądania galerii zdjęć „lifestyle”! Już niedługo stylizacje, analizy, recenzje oraz prezentacja całej kolekcji. A na dniach także prezentacja nowych kolekcji Pikeur oraz Eskadron!

 

 

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *