Sklep jeździecki Equishop

kilka słów na początek

0 Komentarzy

Jeździectwo to nie sport, to styl życia. Idąc tym tropem, nie ma chyba bardziej widocznego sposobu wyrażania  stylu życia, jak sposób ubierania się.  Zastanawialiście się kiedyś na ile to stwierdzenie dotyczy Was samych?

Oto kilka podpowiedzi:

a)      Gdziekolwiek widzę sprzęt jeździecki zamykam oczy, żeby przypadkiem czegoś nie kupić w przypływie nagłej myśli  „tego jeszcze nie mam”

b)      Całymi dniami siedzę i przeglądam w Internecie  asortyment  różnych sklepów jeździeckich w poszukiwaniu nowości i promocji.

c)       Wiem jak dobrze wyglądać i z zamysłem wybieram odpowiednią dla siebie jeździecką odzież.

d)      Chciałabym dobrze wyglądać, ale nie mam zielonego pojęcia jak stworzyć atrakcyjną stylizację.

e)      Mam całą szafę ubrań jeździeckich, ale nie potrafię ich dopasować (bo wszystkie są granatowe)

f)       Mam tyle pomysłów, że najchętniej przebierałabym się 3 razy dziennie!!!

g)      Chciałabym nosić jeździeckie rzeczy także na co dzień, ale nie mam odwagi.

h)      Chciałabym, aby jeździectwo było moją wizytówką, gdziekolwiek jestem.

Jeśli pasują do Was co najmniej dwie , z możliwych propozycji, to znaczy, że znaleźliście się w odpowiednim miejscu i czasie.

Witam Was gorąco w miejscu, gdzie dowiecie się wszystkiego o jeździeckiej modzie. Będziemy pisać o aktualnych trendach, kolorach , nowościach ,najbardziej pożądanych produktach, rzeczach które macie, bądź pragniecie mieć.  Będziemy oglądać, zestawiać, testować i oceniać  ubrania we wszystkich możliwych konfiguracjach na jakie tylko się odważycie. Znajdziecie tu propozycje stylizacji , opinie czołowych polskich (i nie tylko) zawodników o kaskach, siodłach  i wielu innych rzeczach, oraz sami będziecie mogli opiniować .

A wszystko po to  by inspirować, podpowiadać i uczyć jak elegancję jeździectwa uczynić najważniejszym elementem naszego outlook’u .

3,2,1…. ODPALAMY!!!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *