Sklep jeździecki Equishop

KONKURS – Koński dzień dziecka!

0 Komentarzy

Kochamy nasze konie. Często rozpieszczamy je do granic niemożliwości – nowa dereczka, smakołyki, muesli, zabawki do boksu – możliwości jest nieskończenie wiele. Ale nie zapominamy o sobie??? Chyba czasami tak. Może w ten dzień dziecka zamiast rozpieszczać nasze stajenne dzieciątka, rozpieścimy samych siebie? Nowe bryczesy? Może koszulka? 🙂 A czy nie przyjemniej zamiast kupować, byłoby dostać ją za darmo? Oczywiście że tak!

W związku z tym zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego facebook’owego konkursu w którym do wybrania jest koszulka polo KINGSLAND AMIE w wybranym przez zwycięzcę kolorze i rozmiarze!

nagroda

W tej koszulce z pewnością poczujecie się wyjątkowo! Wyjątkowo wygodna bawełna z domieszką spandeksu pięknie dopasowuje się do sylwetki. Koszulka zdobiona jest haftem KL na lewej piersi i aplikacją KINGSLAND na plecach.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest:

  1. Polubienie fanpage’a WANTHAVEIT.COM oraz posta konkursowego.
  2. Udostępnienie na swojej tablicy posta konkursowego (prosimy o ustawienie widoczności posta jako PUBLICZNE – tylko tak możemy sprawdzić czy został udostępniony).
  3. Oznaczenie dwóch swoich znajomych w komentarzu pod konkursowym postem.
  4. Spośród uczestników, którzy dopełnili wszystkich wymaganych formalności rozlosujemy jedną koszulkę KINGSLAND AMIE w wybranym kolorze i rozmiarze.

Konkurs trwa do 29.05. do północy. 1 czerwca w Dzień Dziecka ogłosimy zwycięzcę

Warunkiem otrzymania nagrody jest zgłoszenie się do nas do trzech dni. W przeciwnym wypadku będziemy losować ponownie.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM POWODZENIA!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *