Sklep jeździecki Equishop

Miejskie bryczesy w 5 smakach

0 Komentarzy

Świat oszalał na punkcie mody jeździeckiej. Mamy torebki z wędzidłami, buty z ostrogami, pikowane kurtki i spodnie robione na bryczesy. Widok przechodnia dzierżącego z dumą taką właśnie ozdobioną wędzidłem z wąsami torebkę,  niemającego zielonego pojęcia o genezie swojego ubioru zawsze wywołuje u mnie uśmiech na twarzy. Ale w sumie nie przeszkadza mi to w ogóle, bo wreszcie zniknęły sytuacje, kiedy stojąc w sklepie przy kasie w bryczesach i podkolanówkach wszyscy patrzą na Ciebie jak na przybysza z innej planety i na wszelki wypadek ustawiają się w kolejce obok.

Obecnie jednak spodnie stylizowane na bryczesy to już chleb powszedni i chodzą w nich prawie wszyscy. Są do tego stopnia podobne do tych prawdziwych, że nawet ja mam czasem trudności z zidentyfikowaniem „podróbek”

Swoją drogą uważam, że niektóre modele „tych oryginalnych” bryczesów są na tyle interesujące, że z powodzeniem nadawałby się do użytku codziennego. Po co więc kupować coś co wygląda jak bryczesy, skoro można wykorzystać te, które już mamy. Dlatego właśnie podjęliśmy próbę aklimatyzacji bryczesów w środowisku miejskim 🙂

Oto 5 sposobów na  miejskie stylizacje:

NA CODZIEŃ – WERSJA ELEGANT

bryczesy 1

 

NA CODZIEŃ – WERSJA SPORT

bryczesy 2

 

WIECZOROWO

bryczesy 3

DO BIURA

bryczesy 4

 

DO SZKOŁY

bryczesy 5

 

Jak nam wyszło ??? 🙂

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *