Sklep jeździecki Equishop

Mój przyjaciel – pies

0 Komentarzy

Obok koni moją drugą pasją są psy, dlatego dzisiaj postanowiłam się przyjrzeć co marki jeździeckie mają do zaoferowania psiarzom 🙂
Z roku na rok ta oferta staje się coraz bogatsza i ciekawsza. Obroże, smycze, posłania i derki możemy znaleźć w kolekcjach Eskadrona, Schockemohle, HKM, EquiTheme i Kentaur. Pojedyncze akcesoria produkuje też firma Waldhausen, Buse, HV Polo, Harry’s Horse.
Moim faworytem zdecydowanie jest Eskadron. Tak jak w przypadku kantarków dla koni, dla psów co roku pojawiają się komplety – obroża plus smycz w modnych w danym sezonie kolorach. Poza tym w tej samej konwencji utrzymana jest kurteczka i posłanie.

Panorama12

Dla mniejszych piesków w serii Nici z zeszłego roku mamy obróżkę ze smyczą, posłanie i dereczkę w urocze kropeczki.

Panorama13

Obroże i smycze wykonane są z taśmy, z zapięciem na zatrzask lub, tak jak w serii Nici, na klasyczną sprzączkę. Posłanie obszyte jest bardzo mocnym i łatwym w czyszczeniu materiałem – codurą, dereczki są ortalionowe, podszyte polarem.
Wszystko jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, z dbałością o detale i nowoczesny look.
Tym, którzy wolą klasykę, polecam bogatą ofertę obroży skórzanych firmy HKM. Paski w kolorze czarnym zdobione są przeróżnymi ornamentami: kostki, koniki, wędzidełko, pieski, literki, z których możemy ułożyć imię psa – jest w czym wybierać.

 

Panorama67

 

Również Kentaur proponuje dwa modele skórzanych obroży: ozdobiony przeszyciami – model Sewi i srebrną kosteczką – model Block.

Panorama00

W ofercie Schockemohle także co roku pojawia się nowy model obroży ze smyczą i kurteczki. Poza produktami sezonowymi producent w swojej kolekcji standardowej ma świetnej jakości, skórzane zestawy – smycz plus obroża. Schockemohle dość skutecznie, jeśli chodzi o design, goni Eskadrona, a jeśli pod uwagę bierzemy artykuły dla naszych małych przyjaciół, nawet go prześciga.

 

PanoramassPanorama45

Najwięcej do zaoferowania, biorąc pod uwagę kurtki dla psa, ma firma EquiTheme. Przeróżne materiały dają możliwość ubrania czworonoga na każdą okazję: polar, polyester, softshell, poza tym klasyczne ortaliony Aircool i Comfort, lakierowany model Fasion, śmieszna Zebra i bożonarodzeniowy Christmas.

Panorama ET

Jeśli zabierasz swojego psa na konne przejażdżki w teren to warto zaopatrzyć się w odblaskową derkę Reflex marki Waldhausen.waldhausen reflex

 

 

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *