Sklep jeździecki Equishop

Oficerki GUARNIERI firmy Veredus

0 Komentarzy

oficerki-guarnieriKiedy pierwszy raz zobaczyłam oficerki GUARNIERI od firmy Veredus zastanawiałam się, czy zostały one stworzone dla robotów, czy ludzi. Ich wygląd mnie odpychał, bo kto by chciał nosić takie ustrojstwo z pokrętłami na nodze?! Jednak poznałam je bliżej, dotknęłam i przyrzekłam sobie, że za moje pierwsze zarobione pieniądze sprawię  sobie jak prezent urodzinowy te oficerki.

     W czym tkwi fenomen? Firma Veredus, która produkuje moim zdaniem najlepsze ochraniacze dla koni, postanowiła połączyć styl klasyczny i nowoczesne technologie otwierające nową erę w historii projektowania i eksploatacji butów jeździeckich. Cholewka oficerek została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, że z łatwością umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb jeźdźca. Tę funkcję zapewnia nam system BOA.

oficerki-guarnieri (2)oficerki-guarnieri (1)    12998bcbb739665220a0c34744be03a5

Wewnętrzna strona wykonana  w miejscu przylegania łydki do tybinki siodła, wyłożona jest specjalną gumowaną wstawką, z której produkuje się buty do wspinaczki skałkowej. Jej zastosowanie daje doskonałe czucie konia, stabilność łydki, ułatwiając tym samym przyjęcie jeźdźcowi prawidłowej pozycji i zachowanie właściwego balansu. Z przodu buta znajduje się pasek, który jest wykonany z elastycznego, oddychającego, i wodoodpornego materiału. Dzięki temu stopa jeźdźca oddycha i ma zapewnioną większą wygodę, niż w bucie skórzanym.

e94465121babb5ff9b56b96e15f157ed    oficerki-guarnieri (3)      c0a0f5da0cff54c6127e5cc4b99622d4
W tylnej części naszych oficerek jest specjalne miejsce- podpórki stabilizujące położenie ostrogi. Jeździec może wybrać preferowaną pozycję ostrogi, w zależności od swoich potrzeb czy stylu jazdy.

Ponadto podeszwa posiada wkładki, które maksymalnie redukują wstrząsy. Koncentracja w tej partii ciała jeźdźca podyktowana jest koniecznością ochrony układu kostnego, zwłaszcza stawów, przed niepotrzebnymi przeciążeniami i mikrourazami.

e2349e68526d1490958df715fdf29c6a                 6f5345536435e7f3cf62ba5da248436d

Cóż więcej chcieć? Myślę, że są to oficerki idealne, na których inne firmy mogą się wzorcować przy produkcji butów do jazdy konnej.  Firma Veredus znów pokazała klasę.

Opinia posiadaczki oficerki GUARNIERI firmy Veredus – Julii Błaszczak :
„Kupiłam oficerki Veredus Guarnieri jakiś rok temu. Od tego czasu ani razu mnie nie zawiodły. Mechanizm boa działa bez zarzutu.Nie jestem osobą dbającą o buty, ale te oficerki w porównaniu z pozostałymi są w o wiele lepszym stanie, po takim samym czasie użytkowania”.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *