Sklep jeździecki Equishop

PLECAK ICON PACK – PAKOWANIE PRZESTAJE BYĆ STRASZNE

1 Komentarz

Życie kreci się w okół wyjść, wyjazdów bliższych lub dalszych generalnie stale się przemieszczamy. Każdy z nas rzadko kiedy wychodzi bez niczego. Zawsze mamy wiele rzeczy do zabrania. Począwszy od telefonu, przez portfel i dokumenty aż po to co każdy z nas indywidualnie potrzebuje i dostosowuje do danego wyjścia. Gdy wybieramy się na do stajni lub na siłownię ilość zabieranych rzeczy rośnie. Pakowanie tego wszystkiego bywa kłopotliwe. Jeżeli poruszamy się samochodem to jeszcze nie jest tak źle, bo do bagażnika wszystko można wrzucić 🙂 Z pomocą przychodzą nam różne torby, większe mniejsze, ale niestety w większości modeli brak mniejszych kieszonek, przegródek, czyli możliwości zorganizowania jej zawartości. trochę lepiej jest z plecakami, ale one zazwyczaj maja dość małą pojemność. A gdy wybieramy się do stajni i musimy zabrać ze sobą kask jeździecki to na jednej torbie lub plecaku nasze pakowanie zazwyczaj się nie kończy.

                          

Temu problemowi z bliska postanowili się przyjrzeć Francuzi. Przeprowadzili wiele testów prototypów, skonsultowali swoje projekty z setkami jeźdźców i tak powstał plecak ICON PACK rozwiązujący wszystkie problemy z pakowaniem, nawet a może przede wszystkim kasku. Jak przystało na SAMSHIELD użyto świetnych materiałów. Plecak wykonany jest ze skóry, pokryty nieprzemakalną warstwą. Tylna część plecaka zrobiona jest ze specjalistycznej pianki, odpowiednio wyprofilowane, zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza. Plecak ICON PACK posiada wiele kieszonek, większych, mniejszych wszystkie zapinane, wygodne w użyciu. Najlepsza jest elastyczna kieszeń z przodu na…. kask. Dzięki dwukomorowej konstrukcji i zastosowaniu elastycznego poszerzenia bez problemu można spakować kask i wszystkie potrzebne nam akcesoria do jazdy konnej. Jest miejsce na bat, na telefon, na ubrania. Jedynie nie ma kieszeni na buty, ale jeśli jeździmy w oficerkach to są na nie specjalne torby, bardzo praktyczne i wygodne.

Podsumowując wielkie dzięki SAMSHIELD za zaprojektowanie i stworzenia tego wspaniałego plecaka. Również ogromne podziękowania dla EQUISHOP za udostępnienie jednego modelu do testów. Plecak zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. Ponadto świetnie będzie się nadawał na weekendowe wypady, spokojnie można go też zabrać jako bagaż podręczny do samolotu.

 

1 Komentarz

    Odpowiedz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *