Sklep jeździecki Equishop

Ride & Shine

0 Komentarzy

Zabłysnąć można w różny sposób  – intelektem, żartem, umiejętnościami, złotym zębem. Zwykle  chcemy „błyszczeć” po to aby pokazać to co mamy najlepsze, z jak najlepszej strony.

Sęk w tym aby to nasze „błyszczenie” było efektem zamierzonym i nie odwracało uwagi , od rzeczy najistotniejszych, a to nie zawsze jest takie oczywiste.

Każdy szanujący się jeździec chce być przede wszystkim zapamiętany jako osoba prezentująca wysoki stopień umiejętności jeździeckich, a nie jako np. „ten od pomarańczowego czapraka”.  Niestety za często widuje się na czworobokach i parkurach obrazek zupełnie odwrotny. Zdarza się, że od zawodnika/zawodniczki bije taki blask, że tylko brak skrzydeł czy też aureoli uzmysławia nam, że nie mamy do czynienia z istotą nadprzyrodzoną.  Widok takiego zawodnika-choinki, wyposażonego w iluminacje rodem jak z Caretta Shiodome, skutecznie odwraca uwagę od jego występu i zagnieżdża się nam w pamięci jak niechciana piosenka disco polo.

Trzeba jednak przyznać, że odpowiednio dobrane, nawet błyszczące dodatki w stroju jeździeckim  zawsze pozytywnie wpływają na wrażenie ogólne zawodnika, wedle powiedzenia, zasłyszanego przeze mnie gdzieś na zawodach ujeżdżeniowych „co nie dojadę to dowyglądam”.

Jeździecka biżuteria w postaci kryształów na kaskach, paskach czy guzikach, noszona z umiarem potrafi idealnie podkreślić  elegancję i kunszt zawodnika.   Takie „eye-catchery” najlepiej prezentują się jednak, stanowiąc  wykwintne „opakowanie” dużego warsztatu jeździeckiego zawodnika ,   a stąd już niedaleka droga do zostania jeźdźcem idealnym .

A oto kilka naszych propozycji , które umożliwią Wam zbliżenie się do „doskonałości” 🙂

1. Kask Samshield Premium z kryształami Swarovskiego – model z możliwością pełnej personalizacji, pod względem koloru, materiału i dodatków.

2. Rękawiczki Samshield z kryształami Swarovskiego, do kompletu 🙂

3. Broszka Kingsland Lorrain

4.Guziki do marynarki jeździeckiej Cavallo z kryształami Swarovskiego:

5. Pasek Galaxy Gala Sparkle – w 7 kolorach, dopasowanych do naczółków Brilliance Gala z kryształami Swarovskiego:

6. Pasek z kryształami Harry’s Horse Lacque

źródło: http://www.harryshorse.com/en/catalogus/view/riem-crystal-lacque/itemcode.26009004/

 

 

 

 

 

7. Paski do ostróg z kryształami Swarovskiego:

 

Ride & Shine !!!

 

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *