Sklep jeździecki Equishop

TOP 5 puślisk do jazdy konnej

0 Komentarzy

Puśliska stanowią bardzo ważny element wyposażenia jeździeckiego. To właśnie one odpowiadają za to, by strzemię mogło stabilnie zawisnąć u boku konia. Na rynku znajdziesz setki par puślisk, jednak czy wiesz, jakie modele będą najlepsze do jazdy?

Dokonując ostatecznego wyboru koniecznie zwróć uwagę na to z jakiego materiału wykonane są puśliska, jaką mają długość, kolor oraz przeznaczenie. Zapoznaj się z listą TOP 5 puślisk do jazdy konnej, która pomoże Ci wybrać idealną parę dla Ciebie.

Puśliska Busse to standardowy rodzaj puślisk, które możesz wpiąć do niemalże każdego siodła, bez względu na to czy jest to siodło skokowe, wszechstronne czy ujeżdżeniowe. Ich cena nie jest wygórowana, a jakość ich wykonania jest na wysokim poziomie.

Skóra jest bardzo miękka i elastyczna, jednak puśliska nie rozciągną się, ponieważ wewnątrz konstrukcji zamieszczono nylonową taśmę. Całość jest dokładnie obszyta, a delikatnie zaokrąglone brzegi zapobiegają otarciom, które mogą powstać na tybince siodła.

Puśliska znajdziesz w rozmiarach od 130 cm do 160 cm w kolorze czarnym i brązowym.

Wysokiej jakości puśliska od Prestige Italia zapewniają maksymalny komfort jazdy i nie obcierają ani nóg jeźdźca, ani tybinek siodła, co jest ich ogromną zaletą. Puśliska wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałej skóry, która jednocześnie jest miękka i przyjemna w dotyku.

Wewnątrz puślisk zamieszczono nylonową taśmę, która zapobiega rozciąganiu się skóry, dzięki czemu fason puślisk jest zachowany na długi czas. Co więcej, okucia wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki czemu ten model puślisk jest bezpieczny i bardzo wytrzymały.

Puśliska znajdziesz w rozmiarach od 120 cm do 170 cm w kolorze czarnym i brązowym.

Puśliska te dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz brązowej. Model t przeznaczony jest dla ujeżdżeniowców, którzy cenią sobie stabilny i głęboki dosiad. Specjalna konstrukcja tego typu puślisk sprawia, że przy nodze znajduje się jedynie cienka warstwa skóry, która nie będzie sprawiała dyskomfortu podczas jazdy. Co więcej, zapięcie puślisk umieszczone jest nisko, tuż nad strzemieniem, a dodatkowo jest ono osłonięte dodatkową warstwą skóry, która zapobiega otarciom.

Wysokiej jakości skóra jest miękka, jednak puśliska nie rozciągną się podczas użytkowania, ze względu na fakt, że wewnątrz konstrukcji znajduje się niezwykle mocna i nierozciągliwa taśma nylonowa.

Puśliska są dostępne w rozmiarach od 65 cm do 80 cm.

Puśliska wykonane są z wysokiej jakości materiału, który jest miękki i przyjemny w dotyku. Puśliska są dokładnie obszyte, dzięki czemu nie prują się, a zewnętrzne krawędzie nie rysują siodła. Puśliska łatwo jest wsunąć w zamek siodła, w miejscu mocowania są one praktycznie niewyczuwalne i nie powodują one otarć czy dyskomfortu.

Regulacja znajduje się w okolicy strzemion, dzięki czemu w bardzo prosty sposób dopasujesz długość puślisk do nogi. Dodatkowa nakładka ochronna zwiększa komfort jazdy i sprawia, że zapięcie nie uwiera nogi jeźdźca.

Puśliska znajdziesz w rozmiarach od 60 cm do 80 cm w kolorze czarnym i brązowym.

Puśliska Mono to nowoczesne strzemiona ujeżdżeniowe, które zapewniają najwyższy komfort użytkowania, na który wpływa konstrukcja oraz zastosowane w produkcji materiały najwyższej jakości.

Nylonowa taśma wewnątrz puśliska wzmacnia konstrukcję, a wysokiej jakości skóra jest przyjemna w użyciu, a jednocześnie odporna na zużycie i niezwykle wytrzymała. Puślisko ma zwiększoną powierzchnię, dzięki czemu układa się ono przyjemnie na udzie i nie wywiera zbyt dużego nacisku podczas jazdy.

Puśliska dostępne są w rozmiarach od 65 cm do 80 cm.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *