Sklep jeździecki Equishop

Torebka idealna

0 Komentarzy

febe4bba1165ab8b9d7fc436218368aaKażda z nas zdaje sobie sprawę jak dużą rolę w życiu kobiety odgrywają torebki. Małe, duże, kolorowe i te zupełnie czarne. Towarzyszą nam właściwie wszędzie na ślubach, pogrzebach, chrzcinach, treningach. Każda na swój sposób mówi o właściciele, a zwłaszcza jej zawartość.

Warto zadbać, aby również jej wygląd zewnętrzny wyrażał charakter właścicielki. Amazonki mają rozwiązanie tego problemu na wyciągnięcie ręki ;). Torebki z motywem jeździeckim. Nie dość, że jest związany z naszą pasją to świadczy o stylu i oryginalności posiadaczki. Największym sklepem w Polsce, oferującym mnóstwo fajnych torebek z motywem jeździeckim jest Hurtownia Torebek Jeździeckich .

9dd50511e906b2d86f582110b2de4d31

Możemy tam wybierać i przebierać do woli. Jest ich tam naprawdę dużo ;). Ważne jest, aby wybór torebki stał się decyzją świadomą. Zwłaszcza, jeśli jesteśmy ograniczeni budżetem.

Po pierwsze zastanów się jaka jest Twoja figura i wzrost. Panie drobne, niskiego wzrostu powinny wybierać torebki małe. Bez dużej ilości frędzli, ćwieków. Zbyt masywna torebka stworzy efekt „przygniecenia” ów Pani do ziemi. Kobiety wysokie oraz dobrze zbudowane mogą wybierać wśród większych, masywniejszych modeli. Z drugiej strony ta sama kobieta nie może wybrać filigranowej torebki- nie będzie to wyglądać dobrze.

0f0f7083c738cb5ff819ec294de55058

Pamiętajmy,  że torebka nie zawsze musi być dopełnieniem stroju. Może się stać jego kolorystycznym akcentem, który przykuwa uwagę. W dzisiejszych czasach torebka może, ale nie musi być dobrana pod kolor kapelusza czy butów. Na taki ruch mogą sobie pozwolić kobiety do 30 roku życia. Inaczej postarzysz się o dobre 10 lat.

Prezentowane modele torebek są dostępne w Hurtownia Torebek Jeździeckich.

Udanych zakupów.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *