Sklep jeździecki Equishop

True Rider- marka z pasją

0 Komentarzy

Jeździectwo dla większości z nas nabiera o wiele większego znaczenia niż tylko pasja. Staje się stylem życia. Coraz więcej koniarzy szuka więc różnych sposobów wyrażenia swojej osobowości i pasji. Jedną z marek, która znakomicie stawia czoła powyższym wymaganiom jest True Rider ;). Stworzyli nawet własną filozofię, która zawiera się w trzech krótkich słowach

Sport. Philosophy. Lifestyle.

Mówi ona o tym, że prawdziwym jeźdźcem może być każdy dla kogo liczy się, że „tu i teraz”, jest w końskim siodle i komu największą przyjemność sprawia po prostu obcowanie z koniem.  Włączając w to zawodowych jeźdźców, którzy traktują konie z szacunkiem jak i osoby dopiero zaczynające swoją jeździecką przygodę. Według marki prawdziwym jeźdźcem jest każdy kto niezależnie od wieku, płci i wyglądu poświęca swój wolny czas i siły na doskonalenie swoich umiejętności. .

Marka True Rider to więc nie tylko odzież, ale manifestacja swojej osobowości i stylu życia. Każdy kto kupuje jej odzież utożsamia się ze stworzonymi przez firmę wartościami. Nie mniej ogromnym plusem jest również zwrócenie uwagi producentów na pochodzenie materiałów. Mamy pewność, że bawełna, z której są wykonane produkty True Rider jest zbierana przez właściwie opłacanych pracowników.

Włókna bawełny organicznej są znacznie silniejsze, ponieważ nie zostały osłabione środkami chemicznymi (często zawierającymi miedź, cynk i inne metale ciężkie). Co jest bardzo dobrą wiadomością dla alergików ;).

Na lato True Rider proponuje bluzki z ponadczasowym napisem Co się nie dojedzie to się dowygląda 😉

Dostępne są również wykonane w Polsce eko-torby doskonałe na każdą okazję, a ich uzupełnieniem jest aż 6 różnych modeli kolorystycznych t-shirtów I am True Equestrian, które zostały stworzone przy współpracy z E-questrianart.

Ambasadorami marki True Rider  są przede wszystkim jej klienci. Każdy decydując się na zakup nawet koszulki przyłącza się do kampanii.

Przedstawicielką True Rider jest również Simone Pearce z Australii, która właśnie wraca z międzynarodowych zawodach w Hagen w ujeżdżeniu. Jej ulubioną bluzką stała się najnowsza Co się nie dojedzie to się dowygląda ;).

370-dojedzie_grafitjj

Kolejnymi ambasadorkami są Natalia Czernik oraz Joanna Rosicka, które odnoszą sukcesy w skokach. Najnowszą przedstawicielką została Michalina Terlicka, która startuje na pięknym Falsterbeau. Jest to utalentowana szesnastolatka, która pomimo tak młodego wieku odnosi spore sukcesy, reprezentując Polskę na arenie międzynarodowej i z powodzeniem brała udział w Mistrzostwach Europy Młodych Jeźdźców. Właścicielka marki podkreśla, że wybór ambasadorów nie jest przypadkowy. Szuka ona jeźdźców, którzy swoją postawą i zachowaniem są wzorem do naśladowania.

True Rider jest na rynku dopiero od 1,5 roku a już kreuje końską modę i zdrową filozofię. W odzieży chętnie pokazują się znani sportowcy jak i amatorzy. Marka True Rider urzekła mnie dbałością o szczegóły i limitowanym charakterze kolekcji. Cenię sobie również tą markę za to, że produkuje w 100% Polskie produkty ;).

Simone Pearce

Michalina Terlicka

Natalia Czernik

Joanna Rosicka

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *