Sklep jeździecki Equishop

Wyjątkowy kask Samshield

0 Komentarzy

Każdy jeździec chce modnie wyglądać i wyróżniać się spośród innych, zaznaczając swoją indywidualność, wszakże jest to dyscyplina oparta na rywalizacji. Można śmiało stwierdzić, że świat jeździectwa kręci się wokół mody. Wystarczy spojrzeć na rynek akcesoriów jeździeckich. Mnogość marek, wydawanych przez nie kolekcji oraz bogactwo wzorów, które może przyprawić o zawrót głowy. Każdy jest w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, co będzie zgodne z jego gustem. Jednakże wybierając nowe rzeczy do naszej jeździeckiej garderoby często zapominamy o produktach stojących na straży naszego bezpieczeństwa w siodle. Przede wszystkim mamy tu na myśli ochronę głowy w postaci kasku. Ładny wygląd nie zawsze idzie w parze z praktycznością i bezpieczeństwem. Sztuką jest więc połączenie tych dwóch cech w jednym produkcie. 

Kaski bardzo długi czas pełniły jedynie funkcję ochronną i nie przyciągały uwagi tak jak pięknie zdobione, pozostałe elementy wyposażenia jeździeckiego. Firma Samshield zaistniała na rynku wypełniając tą lukę. Udało się jej pogodzić najwyższe standardy bezpieczeństwa z eleganckim i pięknym wyglądem. Bardzo szybko zdobyli serca jeźdźców na całym świecie. W swoich produktach stosują ekskluzywne materiały i wykończenia, które sprawiają, że ich kaskom bliżej jest do dzieł sztuki aniżeli do produktu użytkowego. Jeźdźcy cenią kaski Samshield za najwyższy poziom bezpieczeństwa, najwyższej jakości materiały, piękne wykończenia oraz innowacyjność ich produktów i podążanie za panującymi trendami.

Samshield stale poszerza swoją ofertę o inne linie produktów dla jeźdźców oraz wprowadza nowe rodzaje materiałów stosowanych do wykończeń kasków. Wsłuchując się w potrzeby jeźdźców producent dał możliwość tworzenia własnych wersji kasków, gdzie Klient może decydować o rodzaju wykończeń oraz kolorystyce produktu. Możliwych konfiguracji kasków są tysiące. Przez szereg lat widzieliśmy piękne projekty tworzone przez jeźdźców. Każdy kask wychodzący z konfiguratora jest unikalny, a możliwość, że spotkamy drugiego jeźdźca w takim samym kasku jest bliska zeru.

Dobrze znane wszystkim wielbicielom tej marki jest wykończenie z kryształkami swarovskiego bądź wykończenia na nich bazujące. Do tej pory mogliśmy przyozdobić swój kask kryształkami na trimie, tarczy oraz wybrać wykończenie w materiałach bazujących na kryształkach swarovskiego tj: Crystal Fabric Swarovski, Lozenge Swarovski, Sparkling, Flower Swarovski Jewelery, Crystal Comet, Crystal Comet Light oraz Crystal Medley). Parę dni temu Samshield wprowadził niezwykle ekskluzywne wykończenie topu oraz bandu kasku. Crystal Fine Medley jest rozwinięciem linii wykończeń Crystal Medley. Wykończenie to składa się z małych, okrągłych krystalicznych kulek połączonych z większymi strukturami Swarovskiego. Takie połączenie sprawia, że powierzchnia tego wykończenia pięknie się mieni. Ciekawostką może być to, że podczas jej projektowania wzorowano się na krajobrazie księżycowym. Crystal Medley Fine jest dostępne w czterech wersjach kolorystycznych (Paradise Shine, Moonlight, Jet Black oraz Jet Hematite). Może być stosowane w skorupach Premium, Miss Shield, Shadowglossy oraz Shadowrace. W przypadku skorupy Miss Shield materiałem tym może zostać pokryty band kasku (część kasku znajdująca się nad daszkiem).

Patrząc na przykładowe konfiguracje, z tym rodzajem wykończenia nasuwa się odrazu pytanie? Czy jest to kask czy dzieło sztuki? Jakie są Wasze opinie na temat kasków z Crystal Fine Medley? My jesteśmy oczarowani.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *