Sklep jeździecki Equishop

TRENDY WIOSNA/LATO 2014 : dużo energii i jeszcze więcej kolorów

0 Komentarzy

Nareszcie przyszedł czas na wiosenno/letnie trendy kolorystyczne 2014 🙂 A jest o czym pisać bo tej wiosny czeka nas solidny zastrzyk kolorów! Tradycyjnie też nie może zabraknąć czerni i bieli – która ostatnio stała się synonimem lata. A poza tym co tu dużo mówić, czerń i biel w jeździectwie była, jest i będzie królowała, aż po wsze czasy.

Co do feerii kolorów, to wg PANTONE najmodniejszymi barwami tego sezonu będą: spokojny błękit, pastelowy fiolet, rozbielona morska zieleń (cykuta), jasne szarości, piaskowe beże, wszelkie odcienie żółtego w tym Frezja, koral i  miedziana czerwień (Cayenne), pastelowy pomarańcz (Celosia Orange), promienny fiolet (Orchidea), pudrowe róże i  fuksja, mocny niebieski i kobalt.

Dowolność i odwaga w łączeniu kolorów sprawiła, że w zasadzie wszystkie obowiązujące barwy znajdziemy w aktualnych wiosenno/letnich kolekcjach Kingslanda i Pikeura i to praktycznie w każdym możliwym wydaniu: skarpety, bryczesy, T-shirty, bluzy, marynarki konkursowe i wiele, wiele więcej.

Na Cavallo czy Eurostara musimy jeszcze chwilę poczekać, ale gdy tylko się pojawią, niezwłocznie zostaną zamieszczone także tutaj.

Zacznijmy więc od spokojnego błękitu (PLACID BLUE) i pastelowego fioletu (VIOLET TULIP):

PIKEUR

KINGSLAND

SCHOCKEMOEHLE

 

Rozbielona morska zieleń (HEMLOCK):

PIKEUR

HARRY’S HORSE

 

Jasny szary (PALOMA):

PIKEUR

KINGSLAND

EQUI-THEME i PK SPORTS

 

Piaskowe beże (SAND):

PIKEUR

KINGSLAND

 

Żółty (FREESIA) i jego odcienie:

 

Miedziana czerwień (CAYENNE):

PIKEUR

KINGSLAND

 

Czerwień:

 

Pomarańcz (CELOSIA ORANGE):

 

Pudrowy róż i fuksja:

PIKEUR

KINGSLAND

 

Promienny fiolet (RADIANT ORCHID) i jego odcienie:

SUBSCRIBE EQUESTRIAN

 

Niebieski (DAZZLING BLUE) i kobalt:

PIKEUR

KINGSLAND

HARRY’S HORSE

 

 

 

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *