Sklep jeździecki Equishop

Bling w wersji Vintage!

0 Komentarzy

Jak co sezon firma ESKADRON raczy nas mini kolekcją VINTAGE. Jest to część kolekcji Next Generation, jednakże znacznie się od niej wyróżniający – przede wszystkim zdobieniami oraz efektem jaki nadano materiałom z których wykonane są produkty. W tejże mini kolekcji znajdziemy bogato zdobiony kantar, czaprak o profilu dresażowym bądź wszechstronno – skokowym, derkę osuszającą oraz – co ciekawe smycz i obrożę dla psa lub większego kota. Wszystkie produkty w kolekcji wykonane są z materiałów którym specjalnie nadano efekt vintage – mają wyglądać na lekko zużyte i zmęczone życiem. Ponad to, zarówno kantary, jak i obroże ze smyczą ozdobione są w całości delikatnie połyskującymi ćwiekami w trzech odcieniach – ciemnego srebra, złotego oraz miedzi. Natomiast derki oraz czapraki (występujące w dwóch wersjach kolorystycznych – czerń vintage oraz oliwka vintage) posiadają odpinane wstawki z tych samych ćwieków.

Zrzut ekranu 2015-07-01 o 21.42.50

Oczywiście poza samym wyjątkowo stylowym wyglądem produkty Eskadron jak zawsze oferują nam niezmienną wysoką jakość. Derka wykonana jest z materiału typu jersey dzięki czemu idealnie nadaję się jako letnia derka stajenna bądź transportowa. W połączeniu z miękko podszytym kantarem wykonanym z odpornej na rozdarcia taśmy stworzy piękny i elegancki komplet – do wykorzystania w stajni bądź podczas wyjazdu na zawody. Jeżeli dołączymy do tego czaprak z tej samej kolekcji – stworzymy kompletny look z odpowiednią dawką „blingu” i z pewnością będziemy w stanie przyćmić konkurencję na zawodach – wedle starej, ale każdemu jeźdźcowi dobrze znanej zasady „co się nie dojedzie, to się dowygląda” 🙂

Zrzut ekranu 2015-07-01 o 21.43.00  Zrzut ekranu 2015-07-01 o 21.45.02   

Nie zapominajmy o naszych mniejszych pupilach. Obroża i smycz Vintage Next Generation występuje w czterech rozmiarach dlatego z powodzeniem przypasujemy ją zarówno na Yorkshire Terriera, jak i na Doga Niemieckiego 🙂 Z gwarancją niesamowitego wyglądu oraz wyjątkowej wygody – dzięki miękkiemu, oddychającemu podszyciu obroży.

Zrzut ekranu 2015-07-01 o 21.42.20

Cała mini kolekcja jest bardzo limitowana więc nie należy się dwa razy zastanawiać nad zakupem!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *