Sklep jeździecki Equishop

Czy spacer po molo, czy lody SOLO, czy nogi bolo, zarzuć POLO !!!

0 Komentarzy

Koszulka Polo to jedyny, słuszny kompromis między elegancją a  sportowym fresh lookiem. Fantastycznie uniwersalna,  na każdą okazję, sylwetkę, porę dnia, porę roku …Klasyczna i piękna w swej prostocie, stoi ponad podziałami, swoich fanów rozkochując miłością od pierwszego założenia.

Sprawa z projektem potocznie nazywanej polówki jest mocno zawiła i każdego koniarza mylnie prowadzi do sportu królów i Ralpha Laurena. Skojarzenie zacne , natomiast prawdziwym twórcą legendy polówek jest niejaki Rene Lacoste , doskonały  tenisista, ale też zagorzały przeciwnik niewygodnego stroju zawodniczego.  Jego sportowy przydomek Krokodyl stał sie iskrą do projektu logo i wywołał lawinę na rynku koszulek. Tym sposobem tenisowe koszulki z krótkim rękawem i kołnierzykiem zadomowiły się dosłownie wszędzie  i szybko spodobały się golfistom, rugbystom, żeglarzom,  malarzom , koniarzom i tym co grają w lyońskie bule na francuskich skwerach. Nazwę popularnych „polówek”  zdominowała jednak seria Polo – Ralpha Laurena z 1972 roku, a jej znak rozpoznawczy  – haftowany zawodnik polo na koniu już na zawsze wrósł się w polówkową historię.  I tak właśnie koszulka tenisowa stała się koszulką polo, a tenisistom zostały jedynie… tenisówki 😉

Od tego czasu na rynku jeździeckim polówek nie brakuje, co więcej nie ma chyba osoby nie posiadającej jeździeckiej polówki w swojej szafie. Tym, którzy pragną ich więcej, lub których polówkowa miłość jeszcze nie ogarnęła, asem serwisowym podajemy propozycje:

KINGSLAND

PIKEUR

JOULES

RALPH LAUREN

HV POLO

RESZTA ŚWIATA

Jakieś typy? A może macie jakieś swoje ulubione?

Wiecie co robić  SHARE IT, LIKE IT, PIN IT  😉

 

 

 

 

 

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *