Sklep jeździecki Equishop

Fashion Meeting Style we Wrocławiu

0 Komentarzy

Już w najbliższy weekend, a dokładniej w niedzielę 19.06.2016 r. w godzinach 13-19 odbędzie się wielki event modowo-jeździecki Fashion Meeting Style podczas Crystal Cup Ladies Day na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice (ul. Zwycięska 2).

Każdy może stać się uczestnikiem tego prestiżowego wydarzenia, ponieważ wstęp jest wolny.

Ladies Day

Tradycja Ladies Day sięga roku 1807, kiedy to król Jerzy III z królową Charlotte przybywali na tor Royal Ascot, by oglądać Gold Cup. Obecnie Ladies Day to dzień, w którym kobiety na torach wyścigowych całego świata pozwalają sobie na totalne modowe szaleństwo. Na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych z pewnością będą królować zwiewne sukienki i fantazyjne kapelusze.

Crystal Cup

Po raz pierwszy w historii na torze wyścigów konnych we Wrocławiu odbędzie się gonitwa w ramach prestiżowego cyklu Crystal Cup Cross Country Challenge. To międzynarodowa gonitwa z przeszkodami dla koni 5-letnich i starszych z łączną pulą nagród 172.000 zł. Wyścig rozegrany zostanie na dystansie 5.500 m. Wrocław należy do Crystal Cup od 2015, mogąc współtworzyć ten event wraz ze światowej sławy torami wyścigowymi – takimi jak angielskie Cheltenham, francuskie Pau, Fontainebleau, włoskie Merano czy czeskie Pardubice.

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice

Projektanci, showroomy, stoiska

Podczas eventu kilkudziesięciu wybranych projektantów mody zaprezentuje swoje projekty w „plenerowych” showroomach. Na stoiskach projektantów, będzie można kupić wyjątkowe rzeczy, mając kontakt bezpośrednio z ich autorami. W ofercie dla Pań znajdą się zwiewne, letnie sukienki, bluzki, nakrycia głowy i inne elementy kobiecej garderoby. Na Panów czekać będą ubrania, super modne kaszkiety i akcesoria skórzane.

Organizatorzy nie zapomnieli też o ofercie dla najmłodszych. Polscy projektanci specjalnie na ten dzień przygotują dla dzieci najpiękniejsze ubranka, dodatki, a także ręcznie robione przytulanki i zabawki, które zachwycą najmłodszych fanów mody 🙂

San Parsau

San Parsau

Goma Leatherwork

Goma Leatherwork

An Art

An Art

La Tienne

La Tienne

Pokazy

Gwoździem programu imprezy będzie pokaz najnowszej kolekcji Bohemian na sezon wiosna/lato 2016 projektantki międzynarodowego formatu – Natashy Pavluchenko.

Natasha Pavluchenko jest zaangażowana w ochronę zwierząt, w szczególności koni. Sama uratowała jedną klacz, więc jej obecność na wydarzeniu jest nieprzypadkowa. Projektantka przeznaczyła na aukcję charytatywną online namalowaną przez siebie akwarelę, którą będzie można podziwiać także podczas pokazu kolekcji. Dochód z aukcji w całości zostanie przekazany na rzecz fundacji ratującej konie i organizującej hipoterapię, stworzonej przez znanego aktora kabaretowego Bohdana Smolenia (www.fundacja-smolenia.org). Aby wziąć udział w licytacji należy wyszukać aukcję Fundacji Stworzenia Pana Smolenia na www.charytatwni.allegro.pl.

natasha pavlutchenko

kolekcja Bohemian/Natasha Pavluchenko

Podczas sobotniego eventu będziemy mieli także okazję obejrzeć kolekcje ubrań i kapeluszy młodych polskich marek takich jak: EMC Studio oraz Oktopus. Pokazy odbędą się tuż po pierwszej gonitwie około godziny 14:20 oraz po drugiej gonitwie około godziny 14:55 przed główną trybuną.

Stylowe konsultacje

W trakcie plenerowego Fashion Meeting’u nie zabraknie dodatkowych atrakcji dla pań, dla których przygotowano między innymi: indywidualne porady stylistki Magdaleny Pińskiej, osobiste zakupy z personal shopperem oraz wizaże i porady kosmetyczne na stanowiskach partnerów.

Strefa zabaw dla dzieci

Wspaniałe święto Ladies Day Crystal Cup nie zapomina o najmłodszych, na których czekają m.in. wielkie trampoliny czy przejażdżki na kucykach 🙂

Zapraszamy już w tą niedzielę na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice przy ul. Zwycięskiej 2!

a

Więcej informacji:
www.fashionmeeting-style.pl
www.facebook.com/wroclawfashionmeeting

Wydarzenie na Facebook’u:
www.facebook.com/events/1611592492464394

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *