Sklep jeździecki Equishop

TOP 5 czapraków dla koni!

0 Komentarzy

Zastanawiasz się, jakie czapraki warto mieć lub szukasz modelu idealnego dla swojego konia? Sprawdź najciekawsze propozycje i postaw na marki, które jeźdźcy uwielbiają!

Czaprak to jeden z podstawowych elementów wyposażenia dla każdego wierzchowca. Umieszczony pod siodłem, zapobiega powstawaniu otarć, niweluje nacisk punktowy, zapewnia dobrą cyrkulację powietrza, a równocześnie chroni siodło przed końskim potem. Dlatego bez czapraka ani rusz! Tylko… jaki model wybrać? Jest ich naprawdę sporo.

Ranking top 5 czapraków dla koni

Eskadron Cotton gold cord

1. Eskadron Cotton gold cord — czapraki marki Eskadron cieszą się dużą popularnością wśród jeźdźców. Ten model jest wykonany z bawełny i posiada dekoracyjne obszycie ze złotego sznurka i anatomiczny kształt dopasowany do grzbietu.

Animo Wastel

2. Animo Wastel — czaprak z pikowaniem w kształcie plastra miodu, z tkaniny dobrze chłonącej wilgoć, a przy tym odpornej na przetarcia. Czaprak jest dostępny w wersji skokowej i ujeżdżeniowej.

Equiline Outline

3. Equiline Outline — pikowany w ośmiokąty czaprak włoskiej marki Equiline posiada wyraziste logo. Kolorystyka tego modelu została dobrana w taki sposób, że świetnie sprawdzi się on podczas zawodów jeździeckich.

Kingsland Nerit Coolmax

4. Kingsland Nerit Coolmax — elegancki czaprak z widocznym logo Kingsland jest wyposażony w wyściółkę Coolmax o właściwościach szybkoschnących. Dzięki temu zapewnia komfort wierzchowcowi nawet podczas intensywnych treningów.

. Horze Harleigh z owczym futrem

5. Horze Harleigh z owczym futrem — czaprak obszyty futrem owczym w okolicy kłębu i za tylnym łękiem niweluje otarcia od siodła. Na linii grzbietu zastosowano przewiewną siateczkę dla maksymalnej wentylacji.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *