Sklep jeździecki Equishop

Wprowadź motyw jeździecki do szafy

0 Komentarzy

Jednym z najgorętszych trendów w modzie są ubrania z motywem jeździeckim. Dzięki niemu choć w części wprowadzisz jeździectwo w swoje życie poza stajnią ;). Przedstawię 7 rzeczy, które pozwolą uzyskać jeździecki look.

Oficerki

Prawdopodobnie jest to pierwsza rzecz o jakiej pomyślisz chcąc wprowadzić trochę jeździeckiego stylu do swojej szafy. Wkładając tylko oficerki do sukienki już udaje Ci się nabrać wyglądu stylowego koniarza. Przy mniej oficjalnych okazjach, włóż je do jeansów.

15827e83919e771080edbfaeb51ae27a

 

Koszule z kołnierzykiem

Classy girls wear pearls. I like this look ~ don't know if I could pull it off though.:

Najlepsze w prostych kolorach, białe, beżowe, granatowe, czarne. Jak widać można z nimi eksperymentować i w zależności od charakteru dobierać dodatki. Perły jak najbardziej się nadają ;).

Urocze bransoletki

NośKońskiWłos

Bransoletki są jednymi z najbardziej uniwersalnych dodatków. Możemy je zakładać właściwie do wszystkiego, nie wspominając o różnorodności wyboru i zróżnicowanych cenach.

Bryczesy

Photo by Squire Fox:

Druga po oficerkach jedna z najbardziej charakterystycznych rzeczy dla jeźdźca ;). Nie wspominając o wygodzie noszenia.

Apaszki

Uniwersalny dodatek nadający kobiecości ;). Istnieje wiele sposobów wiązania apaszek, także nigdy się nimi nie znudzisz.

Marynarka

We knew the French were on to something...:

Jedna z najlepszych inwestycji w twojej szafie. Możesz ją ubierać do sukienek, spódnic, spodni itp. Łącz ją z różnymi dodatkami, ale pamiętaj, aby nie przesadzić.

 

Skórzany Pasek

From show ring to street fashion, the LILO sample leather belt board has horse shoes to bits in all sizes that come in 1" to 3" widths.:

Praktyczny element, który wprowadzi trochę jeździeckiego stylu w twojej szafie ;).

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *