Sklep jeździecki Equishop

Był Paryż, Hong Kong, Nowy Jork. Czas na…

0 Komentarzy

„We ride the world”

EEM i Longines, organizatorzy Longines Master Series 18 marca z dumą zaprezentowali informację o nowej lokalizacji LMS 2018/2019. Fakt, że kalendarz wg którego odbywały się spotkania Longines Masters Series został wzbogacony o nowy etap rozgrywek, zaskoczył wszystkich miłośników tego sportu.

Do tej pory spotkania Longines Masters Series miały miejsca w miastach takich jak:

PARYŻ

Hong kong

NOWY JORK

Teraz zobaczymy się także w mieście, które jest sercem światowego jeździectwa. Lozanna w Szwajcarii, stolica międzynarodowego jeździectwa. Miasto, w którym swoją siedzibę ma FEI -Fédération Équestre Internationale, współtworząc z innymi organizacjami takimi jak Międzynarodowy Komitet Olimpijski, żywy organizm jeździectwa. Longiness Masters of Lausanne odbędzie się w dniach 20-23 czerwiec 2019. Będzie to ostatni etap tych niezwykłych zawodów w skokach przez przeszkody. Dodatkowym atutem tego miejsca jest malownicze położenie nad Jeziorem Genewskim oraz wspaniały widok na Alpy Sabaudzkie. Jest to wyjątkowa okazja aby wspaniali goście, widzowie oraz mieszkańcy mogli wspólnie uczestniczyć w tym światowej sławy wydarzeniu sportowym.

Każde wydarzenie Longines Masters Series jest transmitowane w blisko 100 krajach korzystając z szerokiego zasięgu cyfrowego, docierając do wyjatkowej światowej widowni i zyskując nowych wiernych fanów na całym świecie!

Christophe Ameeuw, CEO & Founder of EEM World and Matthieu Baumgartner, Longines Marketing Vice President

Zródło: www.longinesmasters.com; eemworld.com

 

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *