Sklep jeździecki Equishop

Eskadron znów odważnie!

0 Komentarzy

Ostatnia letnia kolekcja ESKADRON mocno zszokowała wszystkich fanów tej marki wyjściem poza utarty schemat i odważnym designem (jak np. efektowne plamy, czy neonowe kolory – przyp. red.). Po jesienno-zimowej kolekcji, która w przypadku wielu producentów cechuje się raczej spokojniejszymi akcentami spodziewaliśmy się raczej zwolnienia tempa, ale ESKADRON znów zaskakuje. I wychodzi mu to na dobre! I tak w kolekcji Classic Sports, która jak sama nazwa wskazuje zawsze kojarzyła się z klasycznymi rozwiązaniami i była adresowana raczej do bardziej „konserwatywnych” jeźdźców zobaczymy bardzo odważny kolor turkusowy w połączeniu z ciemnym brązem. Może trudno sobie to wyobrazić… prawdę mówiąc, gdyby ktoś powiedział, mi że zdecyduje się na takie połączenie to zaleciłabym herbatkę ziołową na uspokojenie… ale…

Efekt jest wprost piorunujący! Wszechobecny turkus świetnie komponuje się z wszystkimi pozostałymi kolorami kolekcji, takimi jak: granat, wspomniany już wcześniej brąz czy też inny odważny kolor miętowy.

Oprócz standardowych wzorów typu bicolor dochodzi nowy, tzw. twopart, który jest połączeniem dwóch kolorów w przybliżonych proporcjach.

To tyle tytułem opisu kolekcji Classic Sports, ale mamy dla Was prawdziwą bombę! Jako pierwsi w Polsce prezentujemy Wam także nową kolekcję Next Generation!

W tej kolekcji królują dwa kolory: ciemna limonka oraz głęboki róż i koral. Kolekcję Next Generation przyzwyczaiły nas do ekstrawagancji i zdecydowanie mniej formalnego designu i nie inaczej jest w tym sezonie. Charakterystyczne wzory poddano lekkim modyfikacjom i jak zwykle wyszło perfekcyjnie! Myślę, że fani tej kolekcji nie zawiodą się na wydaniu zimowym.

Dość już tekstu. Rozkoszujcie się zdjęciami nowych kolekcji.

 

CLASSIC SPORTS

 

NEXT GENERATION

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *