Sklep jeździecki Equishop

Końskie licytacje WOŚP

0 Komentarzy

Już dzisiaj 24 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał WOŚP Mierzmy wysoko! zbiera pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie. Oprócz tego jak co roku Orkiestra jest wspierana poprzez aukcje charytatywne. Jeździectwo w tym roku także gra z WOŚP! Do wspólnego grania dołączyły się Wyścigi konne Wrocław!

643342_304df54_1024x768.

Wyścigi konne Wrocław przekazują na aukcje internetowe WOŚP wiele ciekawych pomysłów. Jedną z nich jest możliwość zostania honorowym właścicielem słynnego konia Bohuna z filmu Ogniem i Mieczem, Jerzego Hoffmana. Jest to obecnie jeden z najbardziej znanych koni w Polsce- na ekranach kin podziwiało go ponad 7 milionów widzów. Dzięki cudownemu gestowi Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych teraz każdy ma szansę być jak Bohun i dosiąść Damara – wystarczy wziąć udział w aukcji internetowej! „Na tej aukcji możesz wylicytować roczny tytuł honorowego właściciela najbardziej znanego konia w Polsce. Na boksie znajdzie się informacja o zwycięzcy aukcji. Jako honorowy właściciel Damara będziesz miał również możliwość jazdy na jego grzbiecie!” – więcej przeczytacie w linku poniżej.

http://aukcje.wosp.org.pl/zostan-honorowym-wlascicielem-konia-bohuna-i2689212

Oprócz tego, Parytnice przygotowały mnóstwo innych atrakcji jak np licytacja nauki woltyżerki konnej z pięciokrotnym mistrzem Polski Tomaszem Ogonowskim. Kolejna to licytacja karnetu do strefy VIP na wyścigi konne w sezonie 2016, przejazd bryczką w trakcie uroczystej parady otwarcia sezonu na wrocławskim hipodromie dodatkowo połączony z dekoracją zwycięzców gonitwy. Dodajmy, że są to atrakcje zarezerwowane jedynie dla najważniejszych gości Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych – Partynice.

643820_2d8ba3e_1024x768.

Poza Wrocławskim Torem Wyścigów Konnych do wylicytowania jest mnóstwo innych atrakcji jak np Tygodniowy Turnus w Siodle w Janowie Podlaskim, Vouchery na jazdy konne w wielu Ośrodkach Jeździeckich w Polsce, mnóstwo „końskiej” biżuterii, obrazów i innych przedmiotów związanych z jeździectwem. Końskie licytacje znajdziecie pod tym linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/ Otwórzmy jeździeckie serca i zagrajmy „po końsku” podczas 24 Finału WOŚP!

10628189_982611481814051_4914046825369380613_n

fot. materiały pobrane z aukcje.wosp.org.pl oraz facebook.com/Kon-Polski-Magazyn

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *