Sklep jeździecki Equishop

Absorbine Ultra Shield EX

0 Komentarzy

Szukałam, szukałam i wreszcie znalazłam – coś co działa na irytujące, kąsające, wszechobecne owady.
Absorbine Ultra Shield EX to środek owadobójczy i odstraszający owady: muchy, moskity, komary, ślepaki, gzy, pchły i kleszcze. Preparat zawiera trzy, rozpuszczalne w wodzie, substancje czynne: naturalną pyretrynę, permetrynę i butotlenek piperonylu, ma dwa filtry przeciwsłoneczne i przyjemny cytrynowy zapach.

AUS
Ultra Shield EX można stosować spryskując pomieszczenie i ściółkę albo rozpylać bezpośrednio na konia. Według producenta środek powinien być skuteczny przez 14 do 17 dni po zastosowaniu, jest to lekka przesada, zwykle czas działania to kilka dni.
Dodatkowym atutem Absorbine Ultra Shield EX jest możliwość spryskania nim psa, zwierzę będzie chronione przed pchłami, kleszczami i wszami przez 4 tygodnie.
Tego preparatu nie wolno używać w miejscu gdzie składowane są pasze, nie stosuje się go też u źrebiąt, szczeniąt do 12 tygodnia życia i kotów.
Dostępne opakowanie to 946ml w butelce wielokrotnego użytku z rozpylaczem, cena to około 150zł.
W Polskich sklepach i na stronach internetowych doszukałam się tylko preparatu Absorbine Ultra Shield EX, w zagranicznych sklepach dostępne są różne warianty, w zależności od potrzeb – zielony Natural, oparty tylko na naturalnych składnikach, ale działający znacznie krócej, niebieski – Sport, z silnie wodoodporną formułą, dla koni intensywnie pracujących, idealny w czasie upałów i czerwony – Red, oparty aż na 5 składnikach, działający przez 7 dni.

ultrashield-fly-control-family
Pomimo przeróżnych opinii jakie znalazłam w internecie ten preparat, jako jedyny z wielu przetestowanych, u mnie się sprawdził i mogę go z czystym sumieniem Wam polecić.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *