Sklep jeździecki Equishop

Kingslad Earth Collection. BECAUSE WE CARE!

0 Komentarzy

Earth Collection to kolekcja przeznaczona dla osób kochających zwierzęta i zaangażowanych w dbanie o środowisko. Kingsland w kolekcji Earth postawił na materiały z recyklingu i te w pełni organiczne. Dzięki temu wszyscy miłośnicy jeździectwa wspólnie mogą zadbać o dobro środowiska i przyszłych pokoleń.

Wszystkie materiały użyte do produkcji kolekcji Kingsland Earth pochodzą w 100% z recyklingu lub są materiałami organicznymi. Marka Kingsland postawiła na całkowitą innowację w kolekcjach jeźdźieckich, bez kompromisu z najwyższą jakością i dbałością o szczególy. Wśród najnowszej letniej kolekcji znajdziemy T – shirt z bawełny organicznej Willow, koszulkę Polo Cherry, męską koszulkę Polo Berry a także koszulki konkursowe Earth Collection – damska Brook i męska Bardo.

Marka Kingsland z dumą prezentuje swoja Kolekcję Earth jako spełnienie marzenia firmy o wspieraniu ochrony środowiska. Ta norweska firma jest jedną z pierwszych na świecie, która wykonała krok w kierunku uwzględnienia w biznesie szerszej perspektywy istnienia w środowisku. Kolekcja Earth daje możliwość włączenia się w tą wspaniałą aktywność jaką jest wspólna walka z nadmiernym ekspoatowaniem zasobów i dbaniem o czyste środowisko.

KINGSLAND Earth Collection – for animal lovers!
BECAUSE WE CARE!

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *