Sklep jeździecki Equishop

Z SERII KOLOR TYGODNIA: Koniaczek raz!

0 Komentarzy

Koniakowy brąz to jeden z najbardziej popularnych i wyrazistych kolorów tego sezonu.  Z łatwością dostrzeżemy to także w konfekcji jeździeckiej, począwszy od rękawiczek, bryczesów, butów, kurtek a na siodłach i ogłowiach kończąc. Popularność tego koloru nie oznacza jednak, żeby ubierać się w niego od stóp do głów. Powiedziałabym nawet, że „Total look” jest w tym wypadku  tak samo zły jak połączenie skarpet i sandałów.  Ponadto, pomimo tego, że „koniaczek” chwyta za oko, to niekoniecznie będzie pasował do każdego rodzaju urody, szczególnie w zimnym typie kolorystycznym.

Świat się jednak nie kończy i dla „zimnych typów” także istnieje alternatywa, w postaci „konikowego” sprzętu jeździeckiego.  I tutaj jak zwykle rozpieszcza wszystkich Prestige, wypuszczając ostatnio na polski rynek nowy model siodła Meredith między innymi w kolorze Cognac… Jak na nie patrzę, to moja chęć posiadania tego siodła rośnie wprost proporcjonalnie do długości patrzenia na nie.

O ujeżdżeniowcach pamiętał natomiast Kingsland i oprócz odzieży , zaserwował fantastyczny koniakowy czapraczek z Kolekcji Kingsland Dressage, love it  🙂

A teraz tradycyjnie już kilka koniakowych inspiracji dla Was:

AKCESORIA

BLUZY, POLARY, SWETERKI, GOLFY

KURTKI, KAMIZELKI

BRYCZESY

 

Wynton Saddle Pad 537 Brown Caramel Café

 

prestige Meredith cognac

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *