Sklep jeździecki Equishop

KOLOR TYGODNIA: Blue Velvet

0 Komentarzy

Nie ma chyba na świecie osoby, nie posiadającej czegoś niebieskiego w swojej szafie…. Nosimy go od zawsze i dosłownie wszędzie: na spodniach , bluzkach, majtkach, skarpetkach, szalikach, butach. Ma więcej odcieni niż Christian Grey twarzy i nawet ja mam czasem problemy z ich nazewnictwem. Można spędzić naprawdę bardzo dużo czasu rozważając czy dany kolor to jeszcze kobalt czy może już indygo, podczas gdy mój mąż z triumfem stwierdzi, że to przecież niebieski jest. I w sumie, może ma rację, nie ma co sobie życia komplikować.

Biorąc jednak pod uwagę, że co sezon to na inny niebieski jest moda, trzeba to wszystko jakoś nazwać. I tak, w końcówce zimowych trendów mamy błękit królewski, akwamarynę, modry i jeszcze kilka innych by się znalazło.

W zasadzie nie ma za co nie lubić niebieskiego. W odpowiednio dopasowanym odcieniu, naprawdę każdy będzie wyglądał zjawiskowo. Ponadto można go łączyć praktycznie z nieograniczoną liczbą innych kolorów, ale i zestawienie różnych odcieni niebieskiego ze sobą będzie wyglądać fenomenalnie. Ja co prawda wolę niebieski w ciepłych odcieniach (między innymi dlatego nie mogę się już doczekać wiosennych kolekcji), ale tymi propozycjami też bym nie pogardziła:

KURTKI I KAMIZELKI

 

SWETRY, BLUZY, POLARY, KOSZULKI

 

BRYCZESY

 

ODZIEŻ KONKURSOWA

 

AKCESORIA

 

AKCESORIA DLA KONI

 

Jak bardzo jest Wam niebiesko ? Oby nie tak bardzo jak w Hicie lat 90′  Eiffell 65 – Blue  😉

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *